Windows®: Destek ve SSS

Sürekli müşteri destek birimimize dönmek yerine, Seyahat konuşma kılavuzu kullanıcılarından gelen aşağıdaki en sık sorulan sorulara bakınız. Burada sorunlarınıza çözüm bulacaksınız.


Tek uygulamaları satın almak mümkün değildir, ancak ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın uygulamanın nasıl çalıştığını deneyip ve ne içerdiğini öğrenebilisiniz. Daha sonra doğrudan bu ücretsiz uygulamadan tek seyahat konuşmaları veya ekonomik olarak avantajlı komple bir paket satın alabilirsiniz. Direk olarak uygulamadan yapılan bu tür alış verişi Windows Store „In-App Purchase“ olarak izlemektedir.
Hayır. Uygulama içinde, her konuşma kendi fiyati ile ve komple paketinin cari fiyatı ile yazılıdır. Her kullanıcı, tek dili mi yoksa ekonomik olarak avantajlı tam Seyahat konuşma kılavuzu paketini mi satın almak istiyor karar vermelidir. Komple paket fiyatı daha önce satın alınan tek dil fiyatından etkilenmez. Windows Store fiyatların dinamik ayarlanmasını mümkün kılmamaktadır.
Evet. Eğer her iki cihaz Windows işletim sistemi kullanıyor ve satın alırken kullandığınız kullanıcı hesabı altında giriş yaptıysanız. Uygulamayı tabletinize yükleyin ve Ayarlar içinde Satın alınan dilleri yeniden yükleme öğesini tıklayın. Windows Store aynı uygulamanın veya bir kısmının birden fazla defa satın alınmasına izin vermez.
Uygulamaların Ayarlar bölümünde Satın alınan dilleri yeniden yükle tıklayın. Bunu yaparken, satın alırken kullandığınız kullanıcı hesabı altında giriş yapın.

Müşteri destek birimimiz ile iletişime geçmek istediğiniz durumda, doğrudan Seyahat konuşma kılavuzu uygulaması içinden e-posta gönderiniz (Ayarlar – Destek). Bunun mümkün olmaması halinde, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Gönder