Podpora

Podpora pro operační systém Windows®

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů Konverzace na cesty. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému.


Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé konverzace na cesty, nebo cenově výhodnější celý komplet. Windows Store takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Purchase“.
Ne. V aplikaci je u každé konverzace na cesty uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé jazyky nebo cenově výhodnější komplet všech konverzací na cesty. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé jazyky. Windows Store neumožňuje dynamickou úpravu cen.
Ano, pokud obě zařízení mají operační systém Windows a pokud jste přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu. Nainstalujte si aplikaci na svůj tablet a v „Nastavení“ aplikace klepněte na položku „Obnovit zakoupené jazyky“. Windows Store neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
V "Nastavení" aplikace klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Musíte být přitom přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace Konverzace na cesty (Nastavení - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat